«1...4243444546...67»

Felhasználó
10 éve
Lezártam a tgfet. Gondoltam szólok.
.

Felhasználó
10 éve
Decemberben ünneplem. De köszi. :d
.

Felhasználó
10 éve
Ezt az aktivitást ami itt van, már követni sem bírom. :dd
.

Felhasználó
10 éve
Hát nem csodálom. :D
Tök jó, hogy áthozod az aláírásod az új fórumra, ahol karmának már híre hamva sincs, így az aláírásnak sem. Admin ;)

http://www.youtube.com/skinmonkey77

Felhasználó
10 éve
Lezártam a tgfet. Gondoltam szólok.
Akkor írd át a klán profiljánál is.><
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
10 éve
A beton a stick Danny Trejoja, tehát egy kis sebhely ide-oda nem számít. Mi attól vagyunk sármosak.

Felhasználó
10 éve
Arra gondoltam, hogy csinálhatnánk 1v1 bajnokásot a klánok között.

Mit takar ez?

A klánok kiválasztanak 1 embert, aki képiseli őket.
Csak a neves klánok játszanak, meghívásos alapon.
Mindenki játszik mindenkivel, és aki többet nyer ő a győztes alapon, az idő pontokat ti döntenétek el persze határidőn belül.A helyszín szavazásal dől el.

Tehát ha jelentkeztek levélben tegyétek meg:
-klán
-játékosneve
-aréna amire szavazol

Ez egyben egy meghívó is, ti döntitek el jöttök-e, vagy sem.

Ha lesz 4-5 klán aki válalkozik erre, már ért valamit az egész, ha nincs rá kereset akkor meg nincs.
"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Felhasználó
10 éve
Krisz! szólj valamit. :D

Legutóbb szerkesztve Jani által.

.

Moderátor
10 éve
Ugyan már, szerintem Jel-t küldjük csatába. Krisz hozzá képest egy afrikai gyerek katona.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
10 éve
Az elit és fp ellen bevállalom, hogy a nagypofájú köcsögöket (fradi, Szabi...) asztal alá iszom; Proból Gaarát már nem vállalom be, mert a napi egy lityi szatmári szilva ellen bedobom a rók.. törölközőt gondolatban is. :(
Stickmant idestova 2 éve nem láttam. Azonban klántagságom 5. évfordulójáig egy killt szerzek, ne sírjatok! (Egy staroba lefogadom, hogy kléni kibaszásból lenulláz. Gyökér, mint én.)
«1...4243444546...67»